Město Bystřice | Město Bystřice
Bystřice u Benešova

Město Bystřice

Město Bystřice, které se nachází jen nedaleko Benešova, má opravdu dlouhou historii. V současné době nenajdete v centru ani památku, která by nasvědčovala mnohým ne příliš úsměvným událostem, které se v Bystřici před dávnou dobou odehrávali. Naopak. Centrum města oplývá moderními domy a navíc zde na jednom místě najdete vše, co právě potřebujete. V centru města najdete lékárnu, ale i zdravotnické centrum, kde vám bude poskytnuta maximální péče a nachází se zde většina praktických lékařů.

Nemohou chybět ani kavárny nebo restaurace, kde máte možnost příjemně posedět nad sklenkou dobrého vína nebo snad u kávy se svými nejbližšími. Pochopitelně nemůže chybět ani hotel, kde je zajištěno ubytování. Ten už se nachází v odlehlejší části města a tak zaručuje klid, pohodu a maximální soukromí.

V okolí města najdete hrady a zámky, přímo ve městě pak historický kostel, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. V kostelech jsou během roku pravidelně pořádány bohoslužby. Okolí Bystřice je vhodné i pro cyklistiku nebo turistiku. Navíc nedaleko Benešova se nachází golfové hřiště, které poskytuje profesionálům i začátečníkům relax na hřišti. Do nedalekých lesů můžete vyrazit s rodinou za houbařením, nebo se vykoupat v nedalekém rybníku. Návštěva Bystřice rozhodně stojí zato.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Zajímavosti a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.