Stavební úřad | Město Bystřice
Bystřice u Benešova

Stavební úřad

Stavební úřad je neodmyslitelnou součástí města. Ať už potřebujete zkolaudovat stavbu nebo jen dokumenty, které jsou nezbytně nutné k započetí stavby, vždy budete muset stavební úřad navštívit. Ovšem s výjimkou formulářů, které najdete dokonce i online. Přímo na internetových stránkách města Bystřice u Benešova najdete sekci Stavební úřad a zde si všechny potřebné formuláře můžete stáhnout do svého počítače.

Mezi formuláři najdete například dokumenty k odstranění stavby, územní souhlas, územní rozhodnutí, kolaudační souhlas, nebo ohlášení stavby. Ne každý z nás musí zákonitě stavební úřad navštívit. Ovšem jsou některé věci bezprostředně spojené se stavbami, které například vyžadují stavební povolení nebo jiný souhlas.

A nemusí se vždy jednat jen o stavby rodinných domů. Souhlas od stavebního úřadu budete potřebovat, i když si chcete v centru města postavit stánek, vybetonovat příjezdovou cestu ke svému domu nebo chalupě nebo budete muset stavebnímu úřadu ohlásit jednoduché stavby či větší úpravy na domě. Těmi se rozumí například nástavba.

V případě, že jste se rozhodli zakoupit si pozemek ke stavbě rodinného domu v Bystřici, pak se doporučuje navštívit stavební úřad. Právě zde vám mohou poskytnout územní plány nebo se s odborníky poradit, jak začít se žádostí o povolení ke stavbě, apod.

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Úřady v Bystřici a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.