Bystřice u Benešova

Prodej stavebního pozemku v Bystřici u Benešova

Chystáte se stavět dům? Nebo snad svým dětem jen pořídit stavební pozemek, kde by si jej později mohli postavit? Pak neváhejte a podívejte se na aktuální nabídku stavebních pozemků nejen v Bystřici, ale i v okolí Benešova. V současné době je jich víc než dost a v nabídce nejsou jen stavební pozemky. Poradíme vám, jak vybrat ten nejlepší ze všech.

Jak si vybrat ideální pozemek v Bystřici

Někteří z nás mají ten dar a již dopředu vědí, že právě toto místo je to pravé, kde postaví dům a společně se svou drahou polovičkou zde tak nechají kus svého života.

Ti z vás, kteří dají na vlastní rozum, který je vždy maximálně spolehlivý si ještě předem rozmyslí a samozřejmě prověří, zda je místo opravdu to pravé ořechové. Vybrat správně stavební pozemek není právě jednoduchý úkol. Vysoká cena totiž dnes není žádnou zárukou, že je pozemek ideální ke stavbě rodinného domu.

V první řadě si zajděte na příslušný úřad a nahlédněte do územního plánu. Poměrně rychle ta zjistíte, zda v nejbližších letech nebude okolo vašeho domu vystavena dálnice a informujete se o jiných dlouhodobých plánech, které by mohli narušit místní klid. Nezapomeňte ani na zapojení inženýrských sítí a vycházejte i z toho, jaké jsou vaše potřeby.

Školka, škola, ale i vaše místo výkonu práce by se měli nacházet v blízkosti pozemku.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nemovitosti a parcely a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.